KURUMSAL

7 Tepe Bilişim IT sistemleri çeyrek asıra dayanan tecrübeye sahip kadrosu ile Bilişim / IT sektörüne, farklı anlayış ve düşünce tarzı ile katılmış bir kuruluştur. Deneyimli ekibimiz, firmaların iş verimliliği açısından bilgi teknolojilerinden maksimum faydalanmalarını sağlayacak çözümler üretir. Müşterimizin ihtiyaç ve menfaatlerini gözeterek,  sektöre özel çözümler ve müşteri odaklı yaklaşımlarla müşteri memnuniyetini en yüksek seviyede tutmak şirket felsefemizdir.

7 Tepe Bilişim müşterilerine Kurumsal IT konularında danışmanlık ve destek hizmetleri sunar. Sektöründe en son teknolojik gelişmeleri ve ürünleri takip eden şirketimiz, sürekli şirket içi ve dışı eğitimler ile personelini güncel tutmakta, müşterilerine en yeni ürün ve IT sistem çözümlerini sunmaktadır

Değerlerimiz

 • Güvenilirlik

  Düzgün ve bilgi güvenliğine önem veren çalışma anlayışı, iş hukukuna uygun ve beklentilere hızlı yanıt vererek karşılıklı güvene dayalı kurumsal ilişkiler geliştirmek, verilen sözü zamanında ve tam olarak gerçekleştirmek.

 • Duyarlılık (İnsana Ve Çevreye)

  Kurumsal sosyal sorumluluk bilincimizle, geliştirdiğimiz çözümler ve kaynak verimliliğini ön planda tutarak çevreye, insana, bilgi ve emeğe saygılı bilişim projeleri üretmek.

 • Müşteri Odaklılık

  Etkili, her anlamda gerçek ve %100 müşteri ihtiyaçları doğrultusunda uygulanabilir, iş ortaklığının yanı sıra, yapıcı ve akılcı çözüm ve uygulamalarla müşteri memnuniyetini zirvede tutmak

 • Açıklık (Şeffaflık)

  Görüşme ve yazışmalarla birlikte her konuda ve her zaman müşteri ve iş ortaklarımıza şeffaf, adil ve dürüst olmak.

 • Çözüm Odaklılık

  Çözüm için istisnasız ve mazeretsiz profesyonel proje yönetimi ve ekip çalışması yapan personelimiz ile kesin, hızlı ve başarılı çözümler sunmak, sunulan fikir ve kararlara sağduyulu olmak.

 • Tutkulu Olmak

  Tüm profesyonel ve konusunda deneyimli personelimiz müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmanın verdiği özgüven ve enerjiyle Bilgi sistemleri ve Projeleri konusunda lider şirketlerden olmanın keyfini sürmektedir.

 • Esneklik

  Yönetim kurulunun konulara ön yargısız yaklaşması kurumsal ve mesleki değerlerin ticari kaygılardan önde olduğunu düşünmesi ve insiyatif alarak müşterilerine kusursuz bir müşteri memnuniyeti deneyimi yaşatmaktadır.

 • 1

 Vizyonumuz:

Türkiye başta olmak üzere bilişim teknolojileri ve bilişim projeleri alanında öncü ve kusursuz çözüm ve hizmetleriyle, fark yaratan uzmanlıklarıyla, sektöründe lider, uluslararası pazarda her zaman söz sahibi olmak.

 

Misyonumuz:

Bilgi teknolojileri ve projeleri alanında müşterilerimizin ihtiyaçlarını analiz ederek karşılamak ve verimliliğini artırmak amacıyla, konusunda deneyimli ve yetkin ekibimizle en uygun analiz, tasarım, çözüm ve servis desteğini sağlamak.
Profesyonel kariyer fırsatlarına her zaman açık, bitmeyen tutkuyla çalışılan ve çalışmak için tercih edilen bir firma olmak.
Paydaşları ile sektöründe lider olarak tercih edilmek, durmaksızın büyümek ve onlara her zamna değer katmak.
Çevreye ve insana olan şartsız saygımız her zaman doğru ve ilkeli olarak iletişim kurarak, sonsuz güven duyulan ve kendi uzmanlık dallarında tercih edilen firma olmayı sürdürmek.