< İş Ortaklarımız

Sektörel çözümler ve iş zekası konularında hizmet veren 6gen yazılımla müşterilerimize ihtiyaç duydukları yazılımların tasarlanması ve kodlanması aşamasında kusursuz bir çözüm deneyimi sunuyoruz.

Yedekleme Dünyası'nın liderlerinden olan Acronis yazılımlarına uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz, Acronis'e ait kampanya ve fiyat avantajlarını çözüm ortağı olan 7 Tepe Bilişim vasıtasıyla sahip olabilirsiniz.

Grafikten, video düzenlemeye mobil yazılımlardan masaüstü yazılım araçlarına kadar pek çok aracı bünyesinde barındıran eğitim kurumlarından kurumsal kullanıma kadar hedef kitlesi geniş olan Adobe ürünlerini 7 Tepe Bilişim vasıtasıyla satın alabilirsiniz.

Sanallaştırma platformlarında yedekleme çözümü olarak kullanılmakta olan Altaro VM Backup uygulaması esnek, hızlı ve güvenli bir yazılımdır. Benzer çözümlere göre çok daha düşük maliyetli çözümler sunan Altaro yazılımlarını 7 Tepe Bilişim üzerinden satın alabilirsiniz, Altaro yazılımları uygun fiyatlara sahip ürünlerdir, işletmeniz için uygun yedekleme çözümleri için bizi arayabilirsiniz.

Dell ürünlerinin yetkili iş ortağı ve satıcısı olan 7 Tepe Bilişim, sunucu, iş istasyonu bilgisayar ve notebook olmak üzere Dell ürünlerini en iyi fiyat garantisiyle garantisi ile satmaktadır.

Bireysel ve kurumsal kullanım için özel olarak tasarlanan ve performans ve koruma kapasitesiyle lider antivirüs yazılmlardan olan Eset antivirüs yazılımlarını çok uygun koşullarla satın alabilirsiniz.

Donanımsal firewall ve network ürünlerinde kalitesiyle kendini kanıtlamış olan Fortinet ürünlerinin yetkili satışını yapmaktayız, Fortinet ürünlerinin lisanslama kurulum ve satışında iyi fiyat ve hızlı teslimat gibi farklarımızı sizde keşfedin.

GFI ile fax uygulamalarından, e-posta uygulamarına güvenlik uygulamalarından analiz programlarına kadar çok geniş bir yelpazede ürün sahibi olan GFI ürünlerine sahip olabilirsiniz.

Sunucu, iş istasyonlarıv ve aktif network cihazları başta olmak üzere Hp notebook ve bilgisayarlarına uygun fiyatlarla satın almak, bilgi teknolojilerinde yapılacak yatırımlarında maliyet yükünü azaltmak için tercih edilmektedir. Tüm Hp ürünlerine 7 Tepe Bilişim vasıtasıyla sahip olabilirsiniz,

Antivirüs yazılımlarından Mcafee ürünlerini uygun fiyatlarla tedarik edebiliriz, işletmeniz için kurumsal olan güvenlik ürünlerinin ihtiyacınıza uygun olanının belirlenmesi ve satışında 7 Tepe Bilişimi tercih edebilirsiniz.

Microsoft yetkili çözüm ortağı olan 7 Tepe Bilişim, tüm Microsoft yazılımlarının satışını ve lisans kiralamasını en uygun fiyata yapmaktadır, ayrıca rakiplerinden farklı olarak kurumsal satışını yaptığı Microsoft uygulamalarının eğitimlerini vererek personelinizin daha efektif çalışmasına katkı sağlamaktadır. Microsoft ürünlerini 7 Tepe Bilişim vasıtasıyla satın alabilirsiniz.

Microsoft Dynamics yazılımları konusunda Türkiye'de sektörün liderlerinden olan Pargesoft, 7 Tepe Bilişim ile birlikte işletmelerin ihtiyaçlarına uygun ERP/CRM çözümleri geliştiriyor, işletmelerin günün şartlarına göre değişen ihtiyaçlarını dinamik olarak takip ediyoruz.

Qnap, donanımsal yedekleme üniteleri yüksek başarı ve uygun maliyetler nedeniyle tercih edilen depolama ve yedekleme ürünlerindendir, 7 Tepe Bilişim Qnap ürünlerini uygun fiyatlarla temin edebileceğiniz yetkili satış bayisidir.

Firewall ve UTM özellikleriyle güvenlik çözümleri sunan Sonicwall ürünlerini uygun fiyatlarla satışı, lisanslama ve teknik desteğini sağlıyoruz. Uygun fiyatlı ve kararlı çalışan bir UTM arayışınız varsa Sonicwall tam size göre bir çözüm.

7 Tepe Bilişim Vmware ürünlerinin satışı ve kurulumunda yetkilidir, sanallaştırma çözümlerinde profesyonel çözümler sunan Vmware ürünlerini 7 Tepe Bilişim sayesinde en iyi fiyat garantisiyle satın alabilirsiniz.

Network ürünlerinde geniş ürün yelpazesine sahip olan Zyxel bilişim projelerinde güvenle kullanılmaktadır, 7 Tepe Bilişim olarak Zyxel ürünleriyle düşük maliyetli ve mükemmel IT projelerine imza atmaktayız, bu sebeplerle Zyxel ürünlerini tercih edebilirsiniz.