Şirketimiz

7 Tepe Bilişim IT sistemleri çeyrek asıra dayanan tecrübeye sahip kadrosu ile Bilişim / IT sektörüne, farklı anlayış ve düşünce tarzı ile katılmış bir kuruluştur. Deneyimli ekibimiz, firmaların iş verimliliği açısından bilgi teknolojilerinden maksimum faydalanmalarını sağlayacak çözümler üretir. Müşterimizin ihtiyaç ve menfaatlerini gözeterek,  sektöre özel çözümler ve müşteri odaklı yaklaşımlarla müşteri memnuniyetini en yüksek seviyede tutmak şirket felsefemizdir.

7 Tepe Bilişim müşterilerine Kurumsal IT konularında danışmanlık ve destek hizmetleri sunar. Sektöründe en son teknolojik gelişmeleri ve ürünleri takip eden şirketimiz, sürekli şirket içi ve dışı eğitimler ile personelini güncel tutmakta, müşterilerine en yeni ürün ve IT sistem çözümlerini sunmaktadır

 Vizyonumuz:

Türkiye başta olmak üzere bilişim teknolojileri ve bilişim projeleri alanında öncü ve kusursuz çözüm ve hizmetleriyle, fark yaratan uzmanlıklarıyla, sektöründe lider, uluslararası pazarda her zaman söz sahibi olmak.

 

Misyonumuz:

Bilgi teknolojileri ve projeleri alanında müşterilerimizin ihtiyaçlarını analiz ederek karşılamak ve verimliliğini artırmak amacıyla, konusunda deneyimli ve yetkin ekibimizle en uygun analiz, tasarım, çözüm ve servis desteğini sağlamak.
Profesyonel kariyer fırsatlarına her zaman açık, bitmeyen tutkuyla çalışılan ve çalışmak için tercih edilen bir firma olmak.
Paydaşları ile sektöründe lider olarak tercih edilmek, durmaksızın büyümek ve onlara her zamna değer katmak.
Çevreye ve insana olan şartsız saygımız her zaman doğru ve ilkeli olarak iletişim kurarak, sonsuz güven duyulan ve kendi uzmanlık dallarında tercih edilen firma olmayı sürdürmek.